365 dni druga część
365 dni druga część – Ten dzień

365 dni druga część – Ten dzień

Jeśli porwała Cię mafijna historia miłosna pierwszej części powieści napisanej przez Blankę Lipińską, to musisz sprawdzić, czym jest “365 dni” druga część, czyli “Ten dzień”. Każda strona przepełniona emocjami, seksem, uczuciami między dwojgiem ludzi świeżo po ślubie to coś, co warto przeczytać. Zbrodnia wisząca w powietrzu, która nie daje Laurze odpocząć to cos, co wkrótce zawładnie również twoim życiem.

Życie jak z bajki

Co może powiedzieć o życiu kobieta, która wzięła ślub z szefem mafii z miłości? Co, jeśli jest otoczona przez ogrom luksusu, jej mężczyzna zrobi dla niej wszystko, a ciąża przebiega książkowo? Nic, tylko żyć pełnią życia! Laura niestety nie może tego zrobić, bo wokół niej panuje atmosfera zbrodni, która nie daje jej spać. Ogromna grupa osób chce się jej pozbyć, ponieważ żona szefa mafii wydaje się nie tylko łatwym celem. Zabicie tak bliskiej osoby szefa mafii zachwieje jego równowagą, dzięki czemu można byłoby zaatakować go szybko z kolejnej strony. Gdyby nie Massimo, Laura byłaby bezpieczna. Lecz bez niego w tej chwili szybko zmieniłaby się w kupkę gnijących kości. Co ma zrobić, aby przeżyć i żyć swoim luksusowym szczęściem w pełni? Co, jeśli nie jest jej to pisane, a miłość, która miała zapewnić jej radość i byt, stanie się powodem jej zagłady?

Autorka z polotem

Blanka Lipińska w drugiej części historii Laury Biel i Massima pokazuje, że nie tylko seks jej w głowie. Zbrodnia, tajemnica i pełne emocji zwroty akcji uderzają nas z każdej strony obszernej powieści, która wciąga nas z każdym kolejnym zdaniem coraz mocniej. Szczere oddanie małżonków, ostry seks i gorące uczucie są cały czas na piedestale, jednakże przenikające przez nie fabuła kryminalna sprawia, że książka jest czymś zupełnie innym, niż pierwsza część historii. Autorka wspięła się na wyżyny, oferując swoim czytelnikom prawdziwy szał emocjonalny. Jeśli więc chcesz poznać dalsze losy szczęśliwych małżonków, po prostu musisz kupić książkę 365 dni. A zaraz potem “Kolejne 365 dni”, które pozwolą Ci zostać z bohaterami kolejny emocjonujący rok.