365 dni druga część
TEN DZIEŃ

TEN DZIEŃ

365 dni druga część Bianki Lipińskiej to książka, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych książek w Polsce, a nawet za granicą. Wydana przez wydawnictwo Edipresse Polska w 2018 roku, do dnia dzisiejszego zachwyca czytelników. Ciekawi bohaterowie, ostre sceny, z których znana jest autorka, oraz zwroty akcji, które można znaleźć tylko w “Tym dniu”. 

O AUTORCE

Blanka Lipińska to kobieta o różnych zamiłowaniach i zainteresowaniach. Z wykształcenia jest wizażystką, a pracuję jako hipnotyzerka, była także menadżerka nocnych klubów i promotorką KSW Ring Girl. Sławę przyniosła jej powieść “365 dni”, w której nie brakuję mocnych scen seksu i przemocy. Książka została nawet zekranizowana, i można ją obejrzeć na Netflixie. Jej książki są porównywane do “Braci Slater” oraz “Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

TEN DZIEŃ

“Ten dzień” to sequel bestsellera “365 dni”, który przedstawia dalsze losy Massimo i Laury. W poprzednim tomie Laura zostaje porwana przez szefa mafii, który dokładnie i w praktyce pokazał jej, jak może wyglądać jej życie. Tym razem para spodziewa się dziecka. Laura miała więc swoje bajkowe wesele, mieszka w jednej z najpiękniejszych rezydencji, ma pieniądze, drogie ciuch, służbę, i pieniędzy jak lodu. Laura prowadzi swoje bajkowe życie, ale to Massimo musi mieć władzę nad wszystkim. Lecz czy nadmorska wyspa będzie bezpieczna dla niej i dziecka, skoro wyspa jest kolebką włoskiej mafii, i czy Massimo, jako jej szef i despota, okaże się dobrym ojcem? Laurze znów grozi niebezpieczeństwo, ponieważ znów chce ktoś ją porwać, lecz i tym razem nie może liczyć na pomoc rodziny, bo ukrywa przed nimi ciąże. Jej najlepsza przyjaciółka, także chce prowadzić takie samo życie jak Laura, i chce znaleźć swojego ukochanego wśród gangsterów. Jakby tego było mało, mafia znów chce zaplanować jakąś zbrodnię. Czy Laura wraz ze swoim dzieckiem będzie mogła spokojnie życie, obok mafii, i czy Massoni, porzuci swój despotyzm, i okażę się dobrym wzorem dla swojego dziecka?